Międzyrzecz , Mieszka I

termin realizacji: IV kwartał 2022 roku
Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan
Budynek położony na terenie Dębowego Zacisza w Międzyrzeczu to w pełni zrewitalizowana kamienica, w której zlokalizowanych jest 17 lokali mieszkalnych. Najmniejszy z nich posiada 34 metry kwadratowe powierzchni i jest idealną propozycją dla singla, studenta lub pod krótkoterminowy wynajem. Z kolei największe mieszkanie liczy 72 metry kwadratowe i będzie to idealne lokum dla wieloosobowej rodziny z dziećmi.
Zaletą obiektu jest jego niewątpliwy, historyczny urok, który został podrasowany kapitalnym remontem, jak również funkcjonalność i niewielka odległość do punktów usługowych i placówek oświatowych. Najbliższy market jest oddalony zaledwie 50 metrów od budynku, a centrum handlowe to dystans 100 metrów. Szkoła podstawowa oddalona jest od budynku o 1300 metrów, a miejskie przedszkole 1100 metrów. Do dworca mamy 1700 metrów, a do Urzędu Miasta 750. To idealna lokalizacja do wygodnego życia w pięknym, wytwornym obiekcie mieszkalnym.
Obiekt wyróżniają Apartamenty Typu Premium, cichobieżna winda, dźwiękochłonne trzyszybowe okna i hala garażowa. Do budynku dochodzi światłowód. Ciepło w mieszkaniach zapewnia ekologiczna miejska energia. Warto też zwrócić uwagę na podłogi bezprogowe oraz podłogowe ogrzewanie. Obok znajduje się kreatywny plac zabaw dla najmłodszych. To wymarzona przestrzeń do życia i rozwoju! Zamieszkaj na Dębowym Zaciszu i ciesz się wygodnym życiem w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu!

Nieprawidłowy adres E-mail
>