Czempiń, Kasztanowa

Lokalizacja: Czempiń, Kasztanowa

Termin realizacji: I kwartał 2022 roku

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Jeśli szukasz mieszkania w bloku z kojącym dla oka i duszy widokiem z okna i tarasu to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą mieszkań przy ul. Kasztanowej w Czempiniu. Wokół mnóstwo zieleni, piękna aleja kasztanowców i brak zabudowy zwartej.

Oferujemy Państwu mieszkania w 2-piętrowym bloku, o powierzchniach od 35,13 m2 do 81,96 m2. Do każdego lokalu przynależy ogród z panelowym ogrodzeniem z siatki lub balkon o powierzchni 2,64 m2 wyłożony wysokiej klasy płytkami. Wszystkie mieszkania wyposażone we własne piece dwufunkcyjne.

Przy budowie inwestycji wykorzystano wysokiej klasy materiały, zaprojektowano funkcjonalny układ pomieszczeń, szerokie i komfortowe klatki schodowe, wszystko z dbałością o detale mając na uwadze wygodę i zadowolenie użytkownika. Budynek z dobrą termoizolacją, elewacja z tynku mineralnego w nowoczesnej neutralnej kolorystyce. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Dodatkowo okna trzyszybowe z roletami sterowanymi elektrycznie.

Wokół budynku prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe. Inwestycja przygotowywana do odbioru, najpóźniej z końcem marca 2022 mieszkania będą gotowe na przyjęcie nowych właścicieli.

Zostało 5 ostatnich mieszkań!

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szerszych informacji i umówienia się na prezentację.

Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Alicja Sznabel
Nieprawidłowy adres E-mail