Nowa Sól , Armii Krajowej

Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Osiedle Armii Krajowej w Nowej Soli - Budynek nr 4 to kolejna inwestycja deweloperska z planowanym odbiorem kluczy - wrzesień 2020r.

Nowoczesna architektura, budynek  z windami, na poziomie parteru - garaże i przypisane do poszczególnych mieszkań komórki lokatorskie.

Mieszkania w standardzie deweloperskim, wykończone wysokiej klasy materiałami 2-,3- oraz 4- pokojowe o powierzchni od 38,5m2 do 77m2 z dużymi balkonami.

Pełna infrastruktura osiedla - chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, plac zabaw. Cicha i spokojna okolica - atrakcyjna lokalizacja, osiedle otoczone zielenią.
Dogodne połączenia komunikacyjne i dojazd do centrum, w pobliżu drogi ekspresowej S3 w bliskiej odległości od Zielonej Góry.

Niskie koszty energii cieplnej - system ISM - mieszkania wyposażone są w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok.

Koniec inwestycji 31.08.2020 r.

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji!

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania serdecznie zapraszam do kontaktu, uzgodnimy dogodny termin prezentacji oferowanej nieruchomości. Pomożemy również przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej i wszelkich formalnościach.

Kontakt: Małgorzata Zych tel. 784 380 542