zakup nieruchomości

przyjdź do nas i opowiedz nam o swoich marzeniach. Nasi Eksperci pomogą Ci wybrać odpowiednie "M" i dobrać optymalne finansowanie zakupu.

sprawdź jak działamy...

Bezpieczna oferta zakupu Twojej nieruchomości

- pierwsze spotkanie w oddziale

przeanalizujemy wraz z Wami wasze potrzeby, razem ustalimy strategię działania przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Wiemy jak ważna jest rozmowa z Ekspertem w dziedzinie nieruchomości, pozwala na przyjrzenie się każdemu pomysłowi z kilku stron oraz dzięki dużemu doświadczeniu można postawić kilka trafnych pytań ułatwiających wybór nieruchomości, lokalizacji itp.

- spotkanie z Ekspertem finansowym

jeśli potrzebujecie wsparcia w finansowaniu, umówimy spotkanie z Ekspertem abyście poznali swoją zdolność finansową, wysokość raty, dodatkowe opłaty oraz dowiedzieli się o zasadach funkcjonowania kredytu hipotecznego lub gotówkowego. W tym czasie Ekspert ds. nieruchomości przeszukuje dla Was dziesiątki ofert aby wybrać te, które spełniają Wasze oczekiwania!

- prezentacja ofert

wraz z Ekspertem przeglądniecie wybrane oferty i zobaczycie je w terenie. Zdjęcia nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość. Ekspert zwróci uwagę na mocne i słabe strony każdej nieruchomości dodatkowo może wstępnie wycenić potrzebne nakłady finansowe na remont lub polecić zaufaną firmę wykończeniową ze specjalną zniżką.

- TAK! chcemy ją kupić

jeśli wybierzecie już swoją nieruchomość, Ekspert analizuje stronę prawną i przystępuje do negocjacji warunków transakcji m.in cena, pierwsza wpłata (zaliczka/zadatek) termin zawarcia umowy sprzedaży, termin przekazania kluczy, forma płatności itd.

- Pozytywna analiza i akceptacja warunków transakcji

jeśli wszystko jest w porządku, Ekspert zleca przygotowanie dla Was indywidualnej umowy przedwstępnej oraz raz jeszcze umawia do Eksperta finansowego - musimy mieć 100% pewność, że jesteś w pełni przygotowany do transakcji, tutaj chodzi o Twoje pieniądze, bezpieczeństwo i niepotrzebny stres...

- podpisanie umowy

Ekspert umawia Was wraz ze zbywcami do oddziału na omówienie i podpisanie umowy przedwstępnej. Po tym spotkaniu w większości przypadków również spotykacie się z Ekspertem finansowym aby wypełnić wnioski kredytowe i złożyć do banku za jego pośrednictwem

- proces kredytowy

Ekspert finansowy stale czuwa nad pozytywnym prze procesowaniem Twoich wniosków. Na każdym etapie procesu dostajesz informację o wyniku i ewentualnych brakach - wiemy, że z niecierpliwością oczekujesz na decyzję ostateczną.

- decyzja pozytywna!

super! zapewne w tym momencie już jesteście umówieni z Ekspertem finansowym na analizę decyzji kredytowej - z racji, że wnioski złożyliście do kilku banków teraz musicie wybrać najlepszą ofertę dla siebie! po akceptacji oferty Ekspert umawia Was na podpisanie umowy w placówce banku

- umowa sprzedaży w formie aktu notarialnego

Ekspert ds. nieruchomości już działa w Waszym imieniu - umawia Was i Zbywców w kancelarii notarialnej, negocjuje wysokość opłaty notarialnej za sporządzenie umowy oraz dostarcza niezbędne dokumenty

- przekazanie nieruchomości

umowa podpisana, pieniądze zapłacone pozostaje jeszcze tylko przekazać Wam klucze od kupionej nieruchomości! Ekspert ds. nieruchomości zadba o wszystko - umówi Was i przyjedzie na przekazanie wraz z gotowymi formularzami zdawczo-odbiorczymi - wszystko dla Waszej wygody i bezpieczeństwa!

 

Drogi Kliencie, my to robimy na co dzień - Wy w większości przypadków po raz pierwszy - wiemy, że macie już wystarczająco dużo stresu, zmartwień z samego faktu zakupu nieruchomości dlatego powierz sprawy formalne profesjonalistom z Park Home.

 

jeśli się wahasz czy budżet domowy udźwignie kredyt bankowy to poniżej możesz wstępnie wyliczyć wysokość swojej raty kredytowej

20 latokres spłaty (lata, max 30 lat)

3.5 %oprocentowanie (%) kredytu w zł

Przepisz kod captcha