899 000 PLN (3 305 PLN / m2)

Duży dom z pięknym ogrodem

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Wińsko

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze


Prezentujemy Państwu do sprzedaży piękny dom w spokojnej miejscowości na terenie Gminy Wąsosz w województwie dolnośląskim. Sielski klimat, nierzucająca się w oczy nieruchomość kryje w sobie mnóstwo niespodzianek. Stworzona została przez ludzi z pasją i talentem do odnajdywania nietuzinkowych przedmiotów na całym świecie.

Rezydencja obecny wygląd zyskała w 2007 roku, gdy obyła się jej całkowita przebudowa. Z poprzedniego budynku pozostały tylko ściany zewnętrzne. Okna w poszczególnych pomieszczeniach wychodzą na wszystkie strony świata. Ciekawa aranżacja to połączenie tradycji z nowoczesnością, a przede wszystkim praktycznością.

Nieruchomość zbudowana jest ze zdrowej, czerwonej cegły, a mury mają nawet 60 cm grubości. W salonie znajduje się otoczony cegłą żeliwny kominek. To miejsce spędzania czasu mieszkańców, a przez ogromne okna podziwiać można ogród. Na terenie rezydencji znajdują się dwie łazienki (na parterze i na piętrze), dwa pokoje gościnne, sypialnia, salon, czytelnia oraz kuchnia. Wszystkie pomieszczenia są przestronne, z możliwością dowolnej aranżacji przez nowego właściciela. Istnieje również możliwość parkowania pojazdów na podjeździe oraz pod specjalną wiatą na dwa samochody.

Dom znajduje się na dużej ogrodzonej działce, otoczonej świerkami i brzozami, wśród których o różnych porach dnia rozbrzmiewa śpiew ptaków. Wszystko dopełniają ogródek warzywny oraz drzewa owocowe. Dlatego też polecamy spędzać wolne chwile na okazałym i zadaszonym tarasie.

Na tej wsi mieszka się przyjemnie, a sąsiedztwo jest zgodne i przyjazne. Od miejscowych gospodarzy szczególnie polecamy świeże mleko, swojskie jajka oraz lokalne trunki. W bliskiej odległości jest przystanek autobusowy, skąd odjeżdża autobus szkolny do cieszących się dobrą opinią szkół.  

Miejscowość Chocieborowice położona jest zaledwie 10 km od drogi ekspresowej S5 łączącej Poznań i Wrocław. Stolicą gminy jest oddalony o kilka kilometrów Wąsosz, a z kolei do Rawicza jest 15 kilometrów.

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Kacper Kwiatkowski
Nieprawidłowy adres E-mail