Teren pod budowę domów wolnostojących i bliźniaków

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
440 748 PLN , Pow. 4 452 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
4 452 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Święciechowa
Numer oferty:
565213
Cena za m2:
99 PLN
Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną pod budowę domów wolnostojących lub bliźniaków w miejscowości Przybyszewo (Gmina Święciechowa, Powiat Leszczyński).

Na nieruchomość wydane zostały w 2019 roku warunki zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę dziewięciu mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej oraz budowy dziewięciu budynków garażowych w zabudowie szeregowej. Dopuszcza się wydzielenie więcej niż dwóch lokali mieszkalnych albo lokalu mieszkalnego lub użytkowego o powierzchni całkowitej nie przekraczającej 30% powierzchni budynku.

Każdy budynek mieszkalny musi posiadać do dwóch kondygnacji z dachem dwuspadowym (kąt nachylenia połaci dachowych od 25 do 40 stopni). Gabaryty budynków wynosić będą maksymalnie do 9,5 m x 9,5 m i wysokość do 7 m. Szerokość elewacji frontowej do 9,5 m.

Droga dojazdowa: 7,5 x 37 m

Dostępne media (w drodze):
- woda
- kanalizacja
- prąd
- światłowód

W pobliżu: sklep spożywczy
W niedalekiej odległości: paczkomat, pałac, stacja kolejowa

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości dostępnej wyłącznie w naszym biurze prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą. Pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z finansowaniem i zakupem.

Jeśli jesteś deweloperem to zapraszamy do dobrej współpracy w zakresie pozyskania gruntu oraz sprzedaży nieruchomości. Skutecznie przeprowadzimy transakcję, jak również zajmiemy się kompleksowo obsługą sprzedażową oraz finansowaniem inwestycji już od początku jej realizacji.
Nieprawidłowy adres E-mail