700 000 PLN (803 PLN / m2)

Budynek z potencjałem w centrum Rawicza

Obiekt na sprzedaż,
Rawicz

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży obiekt pod inwestycję usługową lub mieszkaniową w ścisłym centrum Rawicza.

Powierzchnia głównego budynku wynosi około 872 m2 (parter i pierwsza kondygnacja) na którą składają się obecnie liczne mniejsze i większe pomieszczenia, zaplecze socjalne z pełnym węzłem sanitarnym. Dodatkową powierzchnię stanowi poddasze oraz piwnica. Na terenie obiektu znajdują się również dwie wiaty zlokalizowane na podwórzu, które mają 305 m2 oraz dodatkowy mały budynek pełniący obecnie funkcję biurową (34 m2).

Całość zlokalizowano na działce o łącznej 747 m2.

Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz

Teren leży na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z 2021 roku, a jego przeznaczenie zostało określone, jako teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub zabudowy usługowej. Dzięki czemu obiekt posiada olbrzymi potencjał inwestycyjny. Nadaje się idealnie pod działalność usługową lub do zagospodarowania na cele mieszkaniowe.

Lokalizacja: Rawicz, ul. ks. Wyszyńskiego

Miejsca postojowe: na placu wewnętrznym, a dodatkowo ogólnodostępny parking przy ulicy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze, chciałbyś dowiedzieć się więcej lub ustalić dogodny termin prezentacji zapraszam do kontaktu. Pomogę również w załatwieniu wszelkich formalności oraz wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej wśród ofert kilkunastu banków udzielających kredytów.

Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Kacper Kwiatkowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.