Hala na magazyn, warsztat, stację diagnostyczną

Hala na wynajem
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 100 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Głogów
  • Numer oferty : 825094
  • Cena za m2 : 15 PLN

Oferujemy Państwu do wynajęcia halę o powierzchni 100 m2 zlokalizowaną w strefie przemysłowej w Głogowie przy ulicy Sikorskiego. Możliwość zagospodarowania obiektu na magazyn lub warsztat/stację diagnostyczną, myjnię ręczną.

Obiekt posiada dwie bramy, co umożliwia swobodny przejazd pojazdów.

Wymiary obiektu: 6x15 m

Dojazd: z drogi asfaltowej, drogą wewnętrzną wybrukowany

Dostęp: całą dobę

Na terenie nieruchomości znajdują się wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie miejskie, gaz.

Cena najmu: na magazyn - 1.500 zł, na warsztat lub stację diagnostyczną - 2.500 zł.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości dostępnej w naszym biurze prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą.

Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

 

więcej ofert znajdziesz na naszej stronie


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.