Obiekt 270 m2 pod motel, gabinety lub usługi

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 270 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Głogów
  • Numer oferty : 832045
  • Cena za m2 : 18.52 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia pomieszczenia o łącznej powierzchni ponad 270 m2 zlokalizowane przy ulicy Sikorskiego w Głogowie.

Do budynku podłączone są wszystkie możliwe media, a tuż obok znajduje się prywatny parking.

Przedmiotem oferty jest długoterminowa dzierżawa obiektu pod działalność biurową, hotelarską, medyczną lub inne usługi. Budynek w nowoczesnej bryle do wykończenia przez przyszłego najemcę.

Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd, gaz, ogrzewanie miejskie

Parking: prywatny, przy budynku

Lokalizacja: na terenie przyległym znajdują się warsztat samochodowy, myjnia

Proponowana cena najmu wynosi 5.000 zł netto

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości dostępnej w naszym biurze prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą. Pomożemy również w wybraniu najkorzystniejszej oferty i załatwieniu wszelkich formalności.

Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

 

więcej ofert znajdziesz na naszej stronie


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.