3 000 PLN (27 PLN / m2)

Lokal usługowo-magazynowy do wynajęcia od zaraz.

Lokal handlowy/usługowy na wynajem,
Leszno

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu nowy lokal usługowo - magazynowy do wynajęcia od zaraz.

Usytuowany w Lesznie przy ul. Poznańskiej.

Lokal biurowy + pomieszczenie magazynowe + pokój socjalny + wc z możliwością zamontowania prysznica według własnych potrzeb.

Duża witryna, wejścia do pomieszczenie przez bramę elektryczną (jak na przedstawionym zdjęciu), jak również przez pokój socjalny i pomieszczenie biurowe.

Podłogi - duże płytki w odcieniu szarości, ściany - gładź gipsowa.

Lokal wolny od zaraz.

Powierzchnia całkowita ok. 112m2.

Cena najmu: 3000zł netto.

Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu bliższego zapoznania się z ofertą.W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Ewelina Kaczmarek
Nieprawidłowy adres E-mail