Budynek administracyjno-usługowy (do wynajęcia)

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
3 000 PLN, Pow. 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Rawicz , Podmiejska
Rok budowy:
1970
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
203195
Cena za m2:
30 PLN
Do wynajęcia lokale biurowo-usługowe w budynku administracyjnym przy ulicy Podmiejskiej w Rawiczu.

Dostępne powierzchnie lokali na parterze oraz piętrach mają od 25 do 400 m2. Co ważne, każdy z nich dostosowany będzie pod przyszłego najemcę (podłogi, ściany). Obiekt wyposażony jest w windę osobową, pełen węzeł sanitarny, energię elektryczną, ogrzewanie gazowe oraz ogólnodostępny parking. Wszystkie okna plastikowe wychodzące na cztery strony świata. Istnieje możliwość wywieszenia szyldu lub reklamy na i przy budynku.

Oferta polecana szczególnie pod działalność organizacji i stowarzyszeń, usług publicznych, gabinetów, biur czy firm. Istnieje możliwość dostosowania pomieszczeń jako miejsca noclegowe dla pracowników. 

W pobliżu: liczne miejsca postojowe, przystanek komunikacji miejskiej, dworzec kolejowy i autobusowy

W niedalekiej odległości: Urząd Miejski Gminy Rawicz, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Szpital Powiatowy

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.


---


Potrzebujesz finansowania zakupu?


Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.


więcej ofert znajdziesz na naszej stronie

www.parkhome.com.pl


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji
Nieprawidłowy adres E-mail