Lokal Użytkowy w Centrum Miasta

Lokal użytkowy na wynajem
3 000 PLN, Pow. 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Zielona Góra Centrum
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
575744
Cena za m2:
30 PLN
Do wynajęcia przestronny i świetnie zlokalizowany lokal użytkowy z ogromnym potencjałem na między innymi lokal pod usługi/handel/biura. Lokal znajduję się w centrum miasta z widokiem na starówkę oraz ratusz.

Pod względem strategicznym i marketingowym doskonała lokalizacja. Z tyłu lokalu znajduje się przestronny parking, dzięki czemu klienci nie będą mieli problemu z parkowaniem, a mieszkańcy z odnalezieniem i poznaniem nowego lokalu na mapie Zielonej Góry. Ponadto będzie dużym ułatwieniem dla możliwych dostaw towaru.

Wszystkie dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Lokal został zaprojektowany tak żeby dla pracowników i klientów nie było problemów komunikacyjnych.

Na metraż 100 mkw składa się: duża sala sprzedaży, pomieszczenie socjalne, dwie toalety, które mogą służyć osobno pracownikom i osobno klientom, mniejsze pomieszczenie służące np. jako przymierzalnia, dodatkowe przestronne pomieszczenie z oknami skierowanymi na miejski deptak. Wynajmujący będzie miał wpływ na podział i wydzielenie nowych pomieszczeń według potrzeb.

Lokal znajduję się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy w centrum miejskiej starówki, dzięki czemu jest łatwo dostępny.

Lokalizacja w samym centrum umożliwia między innymi mieszkańcom dokonywanie łatwych, szybkich i wygodnych zakupów w drodze do pracy lub do domu.

Doskonała lokalizacja

Lokal stanowi unikalną w skali lokalnej ofertę powierzchni handlowo-usługowych w samym centrum Zielonej Góry, gdzie będzie stanowił wizytówkę i początek atrakcyjnego biznesu.

Lokal stanowi atrakcyjną ofertę do prowadzenia działalności usługowej, będzie świetnym rozwiązaniem do prowadzenia np. kancelarii, biura rachunkowego itp.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Nieprawidłowy adres E-mail