357 000 PLN (5 PLN / m2)

Wygodne mieszkanie z balkonem i garażem, winda

Mieszkanie na sprzedaż,
Leszno

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Jeśli cenicie państwo ciszę i spokój oraz wysoki standard i jakość. Jeśli jednocześnie chcecie mieszkać blisko ważnych dla codziennego funkcjonowania punktów usługowych i użyteczności publicznej to przedstawiam ofertę mieszkania w nowopowstającym osiedlu Bukowy Zakątek w Lesznie - Święciechowie.

Mieszkanie M11, trzypokojowe na pierwszym piętrze z balkonem, na które składa się:

- Przedpokój 11.34 m2
- Sypialnia 13.03 m2
- Sypialnia 11.56 m2
- Salon + aneks 24.99 m2
- Łazienka 3 m2
- WC 2.20 m2
- Balkon 4.93 m2

Mieszkanie przeznaczone jest do sprzedaży łącznie z garażem w cenie 385 000 zł. Powierzchnia garażu wynosi około 15,5m2.

 
Parter:
Wszystkie lokale zarezerwowane.

Piętro I:
- M07, o powierzchni 50,75 m2
- M11, o powierzchni 66,12 m2
- M12, o powierzchni 66,12 m2


Piętro II:
- M17 o powierzchni 50,57 m2
- M21 o powierzchni 66,12 m2

Lokalizacja:
Inwestycja jest doskonale skomunikowana. Budynek znajduje się w odległościach:
- 250m od ścieżki rowerowej w kierunku Leszno - Boszkowo, oraz przyległych terenów zielonych poza miastem,
- 350m od przystanku autobusowego komunikacji miejskie - linia nr 5 i 11,
- 700m od supermarketu,
- 1,5km od przychodni lekarskiej,
- 10 min od centrum Leszna

Standard wykończenia:

Mieszkanie wykonane w stanie deweloperskim z rozprowadzeniem instalacji: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania z grzejnikami i indywidualnym opomiarowaniem, wentylacyjną wspomaganą mechanicznie, elektryczną z podstawowym osprzętem i indywidualnym opomiarowaniem, telewizyjną, komputerową, domofonową.


Budynek będzie wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. Ściany konstrukcyjne oraz międzylokalowe murowane z bloczków silikatowych oraz pustaków ceramicznych. Ściany działowe wewnątrzlokalowe w technologii suchej zabudowy gipsowo - kartonowej. Stropy między kondygnacyjne, stropodach oraz balkony - żelbetowe. Konstrukcja dachu drewniana, kryta blachą na rąbek. Budynek będzie ocieplony styropianem
o grubości 18cm. Elewacja budynku wyprawiona tynkiem z elementami ozdobnymi z materiałów szlachetnych takich jak blacha na rąbek oraz tynk imitujący deskę elewacyjną. Okna i drzwi tarasowe z pakietem 3 - szybowym i roletami zewnętrznymi, spełniające najnowsze wymagania izolacyjności termicznej obowiązujące od 2021r. Stolarka dla budynku zostanie wykonana z profili światowego lidera w produkcji stolarki budowlanej firmy Schüco, przez krajowego lidera w produkcji stolarki budowlanej firmę AWILUX z Leszna.

Ściany i sufity lokali mieszkalnych otynkowane przygotowane do malowania. Posadzki cementowe zacierane mechanicznie przygotowane do układania podłóg. Części wspólne budynku wykończone pod klucz. Tarasy na parterze wykończone estetyczną kostką brukową. Balkony na wyższych kondygnacjach wykonane jako prefabrykowane z gładką powierzchnią wierzchnią nie wymagającą dalszego wykończenia.

W budynku przewidziano także instalację centralnego zmiękczania wody, co znacząco wpłynie na komfort użytkowania oraz żywotność urządzeń i przyborów zużywających wodę.

W inwestycji dostępne są także inne lokale.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy o szczegółach inwestycji.


W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Radosław Pierzga
Nieprawidłowy adres E-mail