180 000 PLN (3 480 PLN / m2)

Kameralne mieszkanie w centrum miasta

Mieszkanie na sprzedaż,
Nowa Sól

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 1-pokojowego zlokalizowanego w Nowej Soli. Mieszkanie położone jest na I piętrze budynku mieszkalnego.

Układ mieszkania
Oferowane mieszkanie o powierzchni 51,73 m2, w jego skład wchodzi duży pokój, oddzielna kuchnia bez okna, przedpokój i łazienka. Istnieje możliwość wyodrębnienia dwóch odrębnych pokoi.

Standard
Mieszkanie wymaga odświeżenia i aranżacji przestrzeni. Ogrzewanie gazowe dwufunkcyjne.

Lokalizacja
Oferowana nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji, w samym centrum, jednakże budynek nie znajduje się bezpośrednio przy ruchliwej ulicy.

Dostępne media
prąd, woda, kanalizacja, gaz

Koszty utrzymania
Opłaty miesięczne ok. 300 zł.

Lokalizacja
Oferowane mieszkanie położone jest w Nowej Soli przy ul. Zjednoczenia. W niedalekiej odległości znajdują się: bank, sklepy odzieżowe, weterynarz, restauracja, bar, poczta. W pobliżu także zlokalizowane są tereny zielone w otoczeniu rzeki Odry.

Kontakt
Natalia Karakolis
570 270 888
Doradca ds. nieruchomości
Park Home Nowa Sól

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Natalia Karakolis
Nieprawidłowy adres E-mail