Leszno - Podwale Pow. całkowita: 101,47 m2 Liczba pokoi: 4 Rok zakończenia budowy: 0 Cena: 195000 zł Symbol: 784272
Piętro/Liczba pięter
Parter / 1

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze


Przytulne duże piętrowe mieszkanie w kamienicy w centrum Leszna. W jego skład wchodzą cztery pokoje, kuchnia i łazienka.

Jeśli chodzi o wykończenie, to na ścianach jest tapeta, a na podłogach wykładzina i terakota. Okna i parapety plastikowe. Ostatnio przeprowadzone remonty obejmowały wymianę okien oraz instalacji grzewczej. W cenie jest zabudowa kuchenna, cześć mebli.

Opis lokalizacji: Nieruchomość położona w centrum miasta Leszna, mieszkanie usytuowane wewnątrz kamienicy w zacisznym miejscu.
Komunikacja: linie autobusowe miejskie
Rekreacja: starówka, ścieżka rowerowa
Usługi: market, sklep spożywczy, apteka, bankomat, kantor, bank.
Instytucje: kościół, poczta, przedszkole, szkoła podstawowa.
Dostępne media: woda zimna, prąd, kanalizacja.
Ogrzewanie: centralne gazowe.

Opiekun oferty:
Kacper Kwiatkowski
Doradca ds. nieruchomości
Park Home Leszno
tel. 791 338 078
kacper.kwiatkowski@parkhome.com.pl

Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.


więcej ofert znajdziesz na naszej stronieTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości