powiat nowosolski - Bytom Odrzański Pow. całkowita: 700,00 m2 Cena: 899000 zł Symbol: 594269
Anna Miechowicz

Anna Miechowicz

Dyrektor Oddziału
licencja: 22871
tel.: 68 413 52 52
anna.miechowicz@parkhome.com.pl

przeglądaj moje oferty

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Przedstawiamy Państwu na sprzedaż zabytkową kamienicę położoną w samym Rynku Bytomia Odrzańskiego. Obecnie budynek stanowi funkcjonujący hotel wraz z restauracją.
Kamienica o powierzchni 700m2 położona na działce o powierzchni 500m2.

Budynek składa się z trzech kondygnacji 
Parter budynku stanowi niezależny lokal, w którym obecnie znajduje się stół bilardowy i stanowi pomieszczenie rekreacyjne; w dalszej części znajduje się niewielka restauracja z barem i zapleczem kuchennym oraz wyjściem na ogród bezpośrednio z restauracji, gdzie ustawione zostały stoliki dla klientów restauracji.
Druga kondygnacja budynku to sala konferencyjna z pełnym zapleczem do obsługi gości czy imprez okolicznościowych oraz dwa niezależne pomieszczenia, które po połączeniu mogą stanowić kolejną salę konferencyjną. Na tej kondygnacji znajdują się również 4 pokoje z łazienkami.
Ostatnia kondygnacja to wyłącznie część hotelowa, która stanowi kolejnych 11 pokoi.

Cała nieruchomość stanowi idealną inwestycje i lokatę kapitału. Budynek stwarza wiele możliwości przyszłemu inwestorowi ze względu na niewielkie ograniczenia co do wykorzystania samego budynku czy zmianę jego przeznaczenia.

Standard wykończenia:

Kamienica stanowi zabytek i integralną cześć wszystkich budynków zgromadzonych w Rynku.
Budynek przeszedł generalny remont w 2012 roku przez obecnego właściciela. Zostały wymienione instalacje w budynku, okna, remont łazienek i pokoi.
Dostępne media: gaz ziemny (do przyłączenia), prąd, woda, kanalizacja.

Lokalizacja: Kamienica położona w samym Rynku miasteczka Bytom Odrzański zlokalizowanego w odległości ok 10km od Nowej Soli, ok 32km od Zielonej Góry i 45km od Lubina.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofertyTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości