powiat kościański - Nowy Dębiec Pow. całkowita: 400,00 m2 Liczba pokoi: 16 Rok zakończenia budowy: 1970 Cena: 650000 zł Symbol: 632257
Balkon
TAK
Wojciech Prałat

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


                              BUDYNEK INWESTYCYJNY


Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronny duży dom trzykondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), wolnostojący o powierzchni ok. 400m 2 położony na  działce o powierzchni ok. 1100 mkw w pięknej, nadjeziornej miejscowości Nowy Dębiec. W pierwszej linii zabudowy przy jeziorze.

Budynek jest sprzedawany jako inwestycja. Jesteśmy w trakcie realizowania papierów i projektów na utworzenie w nim 8 mieszkań/apartamentów ok. 30-35 mkw składających się z salonu z aneksem kuchenny, sypialni i łazienki, które będzie można albo odsprzedać z zyskiem lub podnajmować.


Stan techniczny murów i dachu bez zastrzeżeń - budynek został sprawdzany przez fachowców i te elementy są solidne i nie wymagają żadnego wkładu finansowe.


Środek budynku jak i elewacja wymagają remontu i utworzenia lokali mieszkalnych, o których mowa wyżej. Na pozostałej części działki istnieje możliwość dobudowania kolejnych lokali mieszkalnych/apartamentów. Dla całego piętra budynku rozpościera się balkon.

Od naszej działki idzie droga, którą dojdziemy bezpośrednio do deptaka prowadzącego na główną plaże, na którą idzie się ok. 3 minuty od budynku, dzięki temu wczasowicze będą mieć zapewnioną ciszę i intymność w odpoczynku.


Z budynku roztacza się widok na samo jezioro i drzewa wokół niego. Droga do naszej działki jest z dwóch stron i miejsca na działce jest wystarczająco aby zagospodarować tam parking dla właścicieli/klientów.

Budynek zaopatrzony we wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Podana cena jest ceną brutto.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości