powiat Leszno - Leszno Pow. całkowita: 3000,00 m2 Cena: 324000 zł Symbol: 926517
Wojciech Prałat

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Na sprzedaż oferujemy szereg działek w miejscowości Święciechowa tuż obok drogi krajowej S5 z bliskim dojazdem do węzła na autostradę.

Na sprzedaż łącznie 7 działek o powierzchni 3000 mkw z wymiarami ok. 85 m x 35 m. I 1 działka o powierzchni ok. 1100-1200 mkw.

Na wszystkie działki jest właśnie w gminie stworzony MPZP, który oficjalnie zostanie uchwalony w okolicach maja br. Plan dla tego terenu przewiduje: "tereny przeznaczone pod zabudowę produkcyjną, składów i magazynów oraz pod zabudowę usługową", czyli szeroko rozumiane produkcja i usługi, nawet uciążliwe.
Według MPZP istnieje możliwość podziału działek o powierzchni 3000 mkw.

Po więcej informacji dotyczących sprzedaży oraz MPZP zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Podana cena jest ceną brutto. Sprzedający wystawia Fa VAT.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości