powiat rawicki - Pakosław Pow. całkowita: 250,00 m2 Rok zakończenia budowy: 2018 Cena: 6500 zł Symbol: 549514
Piętro/Liczba pięter
Parter / 1

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Do wynajęcia nieruchomość w miejscowości Pakosław koło Rawicza (przy głównej drodze między Pakosławiem a Jutrosinem). Idealne i reprezentacyjne miejsce pod usługi, biura i handel itp.

Budynek powstał w 2018 roku. Możliwe całkowite dostosowanie obiektu pod przyszłego najemcę.

Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 250 m2. Pomieszczenie główne około 200 m2, dwa biura lub pomieszczenia socjalne, magazyn, korytarz, kotłownia. Cały budynek zaopatrzony we wszystkie media i liczniki, ogrzewanie gazowe.

Przed budynkiem znajduje się parking o powierzchni około 500 m2 z wyznaczonymi 10 miejscami postojowymi. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej części utwardzonego placu pod ruch ciężki znajdującego się przy obiekcie.

Wysokość czynszu wynosi 6.500 zł (netto). Standardowe wykończenie w cenie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

 

Podobne oferty nieruchomości