powiat Zielona Góra - Zielona Góra Pow. całkowita: 142,20 m2 Liczba pokoi: 3 Cena: 349000 zł Symbol: 799054
Filip Sąsiadek

Filip Sąsiadek

Dyrektor Regionalny Sprzedaży
tel.: 68 413 52 57
filip.sasiadek@parkhome.com.pl

przeglądaj moje oferty

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyremontowany dom w miejscowości Koźla w gminie Świdnica. Miejscowość położona jest w odległości ok. 17 km. od Zielonej Góry i ok. 7 km. od siedziby Gminy Świdnica.

W otoczeniu samej nieruchomości znajdują się inne domy, zabudowania gospodarcze a także pola oraz łąki. W samej miejscowości znajduje się zabytkowy kościół, sklepy spożywcze, cmentarz, przedszkole, przystanek PKS-u, winnica.

Dom jest wybudowany w formie tradycyjnej a na początku 2019 roku przeszedł gruntowny remont. Została wymieniona w całości instalacja elektryczna, ściany wygładzone i pomalowane, nowa podłoga w kuchni i łazience z toaletą a w pokojach zostały położone panele. W domu jest rozprowadzone nowe ogrzewanie elektryczne, a także są dwa działające piece kaflowe (sypialnia oraz kuchnia), dodatkowo w sypialni jest kominek z otwartym paleniskiem. W około domu zostało wymienione w całości ogrodzenie.
Możliwość zainstalowania paneli fotowoltaicznych na budynku i wykorzystywanie "zielonej" energii do eksploatowania domu.

Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem w bryle budynku to 142,2 mkw.

Na powierzchni użytkowej 112,9 mkw. zostały rozmieszczone pomieszczenia:

Kuchnia przechodnia: 17,2 mkw.
Salon z wyjściem na zadaszony taras: 26,6 mkw.
Sypialnia: 15,4 mkw.
Sypialnia: 13,8 mkw.
Ogród zimowy: 10,7 mkw.
Wiatrołap z przedpokojem: 12,2 mkw.
Piwnica-Spiżarnia: 8,8 mkw.
Łazienka wraz z toaletą: 9,2 mkw.

Dodatkowo istnieje możliwość zagospodarowania poddasza na strych oraz drewnianych wiat na terenie posesji a także dokupienie działki 3000 mkw. zaraz za domem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości