powiat rawicki - Rawicz Pow. całkowita: 45000,00 m2 Cena: 1150000 zł Symbol: 423955

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Dobra oferta dla firm, blisko drogi ekspresowej S5 Poznań - Wrocław i Drogi Krajowej nr 36.

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Załęczu (powiat rawicki) około 1 km od bezpośredniego zjazdu na drogę ekspresową S5 (węzeł Rawicz) oraz około 400 m od drogi krajowej nr 36.

Powierzchnia głównej części nieruchomości wynosi według operatu szacunkowego 2,07 h. W jej skład wchodzą grunty zabudowane (budynek biurowo-mieszkalny, budynek warsztatowy, budynek magazynowy) oraz grunty rolne. Na terenie nieruchomości znajduje się linia średniego napięcia, przebiega gazociąg, wodociąg oraz podłączony jest światłowód.

Do nieruchomości przynależą również grunty o łącznej powierzchni 2,24 ha składające się z czterech działek zlokalizowanych w Załęczu.

Propozycja dla przedsiębiorstw, które potrzebują miejsca pod produkcję, magazynowanie, administrację, warsztat, parking i miejsca noclegowe lub przeznaczenie pod budownictwo mieszkaniowe.

Opiekun oferty:
Kacper Kwiatkowski
Doradca ds. nieruchomości
Park Home Leszno
tel. 791 338 078
kacper.kwiatkowski@parkhome.com.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości