powiat trzebnicki - Trzebnica Pow. całkowita: 58,50 m2 Liczba pokoi: 2 Rok zakończenia budowy: 1985 Cena: 298000 zł Symbol: 369636
Piętro/Liczba pięter
1 / 2

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dwupiętrowym bloku w Trzebnicy przy ulicy Chrobrego. Jego powierzchnia wynosi ponad 58 m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni, toalety z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy również duża piwnica o powierzchni 12 m2. Istnieje możliwość parkowania pojazdu na terenie posesji. 

Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu, a w jego zakres wchodzą: podłogi, ściany, instalacje, wymiana ogrzewania na gazowe oraz łazienka.

Zapraszam do kontaktu w sprawie tej nieruchomości i ustalenia dogodnego terminu prezentacji.

Opiekun oferty:
Kacper Kwiatkowski
Doradca ds. nieruchomości
Park Home Leszno
tel. 791 338 078
kacper.kwiatkowski@parkhome.com.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości