powiat leszczyński - Henrykowo Pow. całkowita: 684,00 m2 Cena: 67716 zł Symbol: 395412
Wojciech Prałat

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Proponujemy Państwu do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Henrykowo tuż przy Lesznie dzielnicy Zaborowo.

Na terenie Zaborowa funkcjonuje nowa, duża szkoła podstawowa, boisko "Orlik", plac zabaw dla dzieci, świetlica, boisko piłkarskie. Działka położona jest na skraju miejscowości, a w zasięgu wzroku znajduje się  piękny kompleks leśny. Oferta skierowana dla osób kochających ciszę w niewielkiej odległości od większego miasta.

Działki o różnej powierzchni są po podziale geodezyjnym, a także posiadają warunki zabudowy obejmujące budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z maksymalnie dwoma lokalami mieszkalnymi (zabudowa bliźniacza), wolnostojącego wraz niezbędną infrastrukturą techniczną.

Dostępne obecnie działki:
758 mkw; 774 mkw; 684 mkw; 690 mkw; - cena 99 zł/mkw.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości