Kołobrzeg Pow. całkowita: 23,80 m2 Cena: 297920 zł Symbol: 7/PRH/OLS
Rodzaj budynku
HOTEL
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Piętro/Liczba pięter
Parter / 4
Balkon
TAK
piwnica
NIE
winda
TAK

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Apartament A5

H₂O Hotel**** to inwestycja, której ukończenie zaplanowano na pierwszą połowę 2020 roku. To czteropiętrowy obiekt położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy ul. Morawskiego, 5 minut spacerem od plaży, bezpośrednio przy Parku im. Aleksandra Fredry. Zaprojektowano 209 pokoi. Są to apartamenty 1- oraz 2-pokojowe o powierzchni od 23 do 49 m kw., każdy z własnym tarasem. Duże przeszklenia i tarasy pozwolą cieszyć się widokiem otaczającej zieleni. Charakter budynku zdeterminowała woda, a na parterze ściany będą pokryte zielenią łączącą otoczenie obiektu z wnętrzem. Elewacja budynku poprzez duże przeszklenia nada bryle budynku lekkości oraz zapewni niezakłócony widok na otaczającą zieleń.
 

H₂O Hotel**** zapewni komfort wypoczynku i rozrywki. Zaprojektowano cztery baseny w tym sportowy, rekreacyjny wewnętrzny z 2 zjeżdżalniami, masażami i leżankami wodnymi, zewnętrzny z 2 zjeżdżalniami i ślizgawkami wodnymi wraz ze słonecznymi kaskadowymi tarasami oraz wyjątkowy basen infinity edge na dachu z barem i widokiem na morze. Uzupełnieniem oferty będzie strefa saun i łaźni, strefa Wellness, restauracja i kawiarnia oraz sezonowy bar przy basenie zewnętrznym.

Zakup apartamentu w H₂O Hotel**** zlokalizowanego w wyjątkowej - cichej i zielonej okolicy Parku im. Aleksandra Fredry, z jednoczesną bliskością plaży, promenady, ścieżek rowerowych oraz dostępem do wachlarza usług jest doskonałą lokatą kapitału.
Każdy z apartamentów sprzedawany jest wraz z umową najmu lokalu na okres od 15 do 30 lat, dający tym samym niejako gwarancję stałego, pasywnego dochodu dla przyszłego nabywcy.
rentowność nabywanych lokali mieści się w przedziale 5,5-6% liczone od ceny netto apartamenty.
podane ceny apartamentów są cenami netto - należy doliczyć do nich podatek VAT oraz koszt niezbędnego wyposażenia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości