powiat Leszno - Leszno Pow. całkowita: 1296,00 m2 Cena: 103680 zł Symbol: 753405
Wojciech Prałat

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlane zlokalizowaną w miejscowości Kąkolewo - łatwy i szybki dojazd do Leszna - ok. 10 minut samochodem.

Na terenie Kąkolewa funkcjonuje duża szkoła podstawowa wraz z przedszkolem, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, świetlica, boisko piłkarskie, restauracja, stacja paliw. Działka położona jest w spokojnej lokalizacji, a w zasięgu wzroku znajduje się piękny kompleks lasów i pól. Oferta skierowana dla osób kochających ciszę w niewielkiej odległości od większego miasta.

UWAGA! Jedyne działki w miejscowości posiadające MPZP! Który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i USŁUGOWĄ - świetne miejsce dla prowadzenia działalności gospodarczej w domu.

Istnieje możliwość zakupu kilku działek o różnych metrażach. Aktualna cena - 80 zł/mkw.

Dostępne media: prąd w drodze, gaz w drodze, woda w drodze, szambo.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości