powiat leszczyński - Osieczna Pow. całkowita: 621,00 m2 Cena: 110000 zł Symbol: 218110
Sonia Kicińska

Sonia Kicińska

Doradca ds. nieruchomości
tel.: 65 615 61 06
sonia.kicinska@parkhome.com.pl

przeglądaj moje oferty

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Na sprzedaż malownicza działka budowlana położona w Osiecznej (blisko Leszna), 5 minut drogi pieszo od Letniska. Działka posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego oraz projekt. WSZYSTKO W CENIE!

Powierzchnia działki to 621m2; szerokość - 19,00m; długość - 33,00m.
Działka usytuowana przy ul. Gostyńskiej, bezpośredni dojazd zapewniony dzięki drodze wewnętrznej. Do działki został doprowadzony prąd; woda, kanalizacja, gaz znajduje się przy drodze.

Teren gruntu jest lekko nachylony, stąd też po wybudowaniu domu nowy właściciel może liczyć na przepiękny, kojący widok na jezioro Łoniewskie i okoliczne zalesienie. Zakup działki to również doskonała inwestycja pod kątem późniejszego wynajmu domu!


Zapraszam na prezentację,
Sonia Kicińska; 791-338-231.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości