powiat trzebnicki - Trzebnica Pow. całkowita: 58,50 m2 Liczba pokoi: 2 Rok zakończenia budowy: 1985 Cena: 245000 zł Symbol: 424532
Piętro/Liczba pięter
1 / 2

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Trzebnicy zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym.

Powierzchnia: mieszkanie 58 m2, piwnica 12 m2

Rozkład: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, duży przedpokój, piwnica

Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz

Miejsca postojowe: przy budynku, ogólnodostępne

Na zdjęciach trwający właśnie remont, który obejmuje, m.in. zmianę systemu ogrzewania (z elektrycznego na gazowe) wraz z montażem nowych grzejników i wymianą pieca centralnego ogrzewania na dwufunkcyjny. Istnieje możliwość wykonania wykończenia pod przyszłego właściciela (ściany, podłogi). Wówczas cena zakupu nieruchomości wynosi 299.000 zł.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości dostępnej wyłącznie w naszym biurze prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą.

Opiekun oferty:
Kacper Kwiatkowski
Doradca ds. nieruchomości
tel. 791 338 078
kacper.kwiatkowski@parkhome.com.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości