Leszno - Zaborowo Pow. całkowita: 742,00 m2 Cena: 66780 zł Symbol: 832393

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Proponujemy Państwu do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Leszno w dzielnicy Zaborowo.

Na terenie Zaborowa funkcjonuje nowa, duża szkoła podstawowa, boisko "Orlik", plac zabaw dla dzieci, świetlica, boisko piłkarskie. Działka położona jest na skraju miejscowości, a w zasięgu wzroku znajduje się piękny kompleks leśny. Oferta skierowana dla osób kochających ciszę w niewielkiej odległości od miasta.

Działki o różnej powierzchni są po podziale geodezyjnym, a także posiadają warunki zabudowy obejmujące budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z maksymalnie dwoma lokalami mieszkalnymi (zabudowa bliźniacza), wolnostojącego wraz niezbędną infrastrukturą techniczną.

Dostępne obecnie -9 działek -:
o metrażach- 742m2, 743m2, 752m2, 778m2, - cena 90 zł/mkw.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości