powiat trzebnicki - Sanie Pow. całkowita: 10300,00 m2 Cena: 250000 zł Symbol: 252011

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Na sprzedaż działka o powierzchni 10300 m2 zlokalizowana w miejscowości Sanie (Gmina Żmigród, Powiat Trzebnicki).

W studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego zapisano, że teren ten przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową (głównie jednorodzinną), zagrodową oraz obiekty usług i produkcji o niezbyt dużych rozmiarach.

Kształt działki: prostokąt

Parametry działki: 200 m długości, 50 m szerokości

Dostępne media: prąd, woda

Lokalizacja: 6 km do węzła na drodze S5 Poznań-Wrocław, 4 km do Żmigrodu, 20 km do Trzebnicy, 22 km do Rawicza

Obecnie na części działki znajdują się budynek mieszkalny oraz dwa budynki gospodarcze w bardzo złym stanie. Całość nadaje się do wyburzenia lub całkowitego remontu.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości dostępnej w naszym biurze prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą. Pomożemy również w wybraniu najkorzystniejszej kredytowej i załatwieniu wszelkich formalności.

Opiekun oferty:
Kacper Kwiatkowski
Doradca ds. nieruchomości
tel. 791 338 078
kacper.kwiatkowski@parkhome.com.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości