powiat górowski - Czernina Pow. całkowita: 829,00 m2 Cena: 50000 zł Symbol: 374974
Wojciech Prałat

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlane zlokalizowaną w miejscowości Czernina - łatwy i szybki dojazd do drogi S5 łączącej trasę Wrocław-Leszno-Poznań.


Dojazd: ok. 20 minut do Leszna, ok. 15 minut do m. Góra.

Na terenie Czerniny funkcjonuje szkoła podstawowa wraz z przedszkolem, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, świetlica, boisko piłkarskie. Działka położona jest w spokojnej lokalizacji, a w zasięgu wzroku znajdują się łąki i domy wolnostojące. Oferta skierowana dla osób kochających ciszę w niewielkiej odległości od większego miasta.

Działki oznaczone symbolem MN/U tzn. tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem nieuciążliwych usług.

Istnieje możliwość zakupu jednej z dwóch działek w tym samym rejonie. Metraż dostępnych działek to 829 mkw i 1000 mkw.

Dostępne media: prąd do wiosny 2020 będzie przy każdej działce, woda w drodze, kanalizacja w drodze, gazu w miejscowości brak.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości