Planujesz zakup nieruchomości?


Świetnie! W Park Home przeprowadzmy Cię przez cały proces transakcji od wyszukania oferty po przekazanie kluczy. Co więcej, nasza usługa obejmuje również serwis "po" zakupie. Jeśli napotkasz na jakieś problemy po zakupie lub zdecydujesz się na sprzedaż nieruchomości możesz śmiało skorzystać z naszej oferty. 

Dodatkowo w ramach ceny naszej usługi możesz skonsultować swój zakup z Ekspertem Finansowym lub Kancelarią Prawną jeśli masz wątpliwości co do końcowych warunków umowy.

Poniżej w bardzo krótki sposób opisujemy, co jest dla naszych Klientów ważne - jeśli znajdziesz coś dla siebie, zostaw poniżej kontakt do siebie. 


 
Jako pośrednik - który stale wertuje ogłoszenia nieruchomości nieustannie modernizujemy naszą stronę WWW. Dzięki temu nasi Klienci moga w łatwy, przyjemny i szybki sposób znaleźć ofertę dla siebie. 

Co jeszcze dla Ciebie mamy?

- infolnia, czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, abyś mógł jeszcze sprawniej dowiedzieć się szczegółów oferty,

- specjalna strefa Klienta, dzięki której w łatwy sposób możesz komunikować się z naszym Agentem nieruchomości, 

- komunkiację SMS z Klientem, dzięki której szybko poinformujemy Cię o nowej ofercie w bazie lub obniżce ceny nieruchomości którą się interesujesz. 
Każda oferta, którą Klient wybierze skrupulatnie sprawdzamy. Chcemy mieć 100% pewności, że właśnie ta spełni oczekiwania Klienta. Pierwsze spotkanie rozpoczynamy od Analizy potrzeb dzięki której możemy poznać oczekiwania oraz poznać plany na przyszłość względem przyszłej nieruchomości. 

Co Cię jeszcze spotka na tym etapie?

- weryfikacja finansowania zakupu. Jeśli potrzebujesz wsparcia kredytu, mamy dla Ciebie najlepszych Ekspertów finansowych,

- negocjacje warunków transakcji. W myślach większości Klientów to tylko wysokość ceny. Niestety elementów negocjacji jest dużo więcej. Już sama cena rodzi pytanie, w którym momencie będzie płatna? ile zadatku/zaliczki? przelewem/gotówką? 
 
Przysłowiowe postawienie "wisienki na torcie". Jeden z najbardziej nerwowych etapów dla Pośrednika nieruchomości. Choć robimy to zawodowo, to do każdej transkacji podchodzimy indywidualnie - wszak zawsze stoją za nią ludzkie emocje. Na tym etapie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik - stresujemy się my, aby Klient mógł spać spokojnie.

Co może się wydarzyć?

- nieakceptowalne warunki do wypłaty kredytu w umowie kredytowej,

- komplikacje przy transakcji współistniejącej. Większość Klientów, którzy coś sprzedają, nabywają inną. Dodatkowo Ci co kupują mają swoją na sprzedaż,

- wystąpienie nagłych i skomplikowanych procesów spadkowych, które odwlekają lub całkowicie unieważniają finalizację transkcji.


 

Zgłoś poszukiwanie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.