Zielona Góra Łężyca , Łężyca-Inwestycyjna

Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Budynki wyposażone są w windy, a na poziomie piwnic zlokalizowane są garaże i komórki lokatorskie. Mieszkanie w stanie deweloperskim wykończone wysokiej klasy materiałami.

Do każdego mieszkania komórka lokatorska gratis!

Wysoka infrastruktura osiedla: chodniki, miejsca parkingowe, droga dojazdowa. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw.

Osiedle położone jest w spokojnej okolicy w pobliżu lasu, co daje wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Dojazd do centrum miasta zajmuje ok 10 minut. W pobliżu zlokalizowane są sklepy, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej.

Każde mieszkanie wyposażone jest w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

Budynek oddany do użytkowania, klucze dostępne od zaraz!

Kupujący nie płaci podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości!

Posiadamy w ofercie inne mieszania w tej lokalizacji. Jeżeli szukają Państwo lokalu o innym metrażu lub położeniu zapraszam do kontaktu.