590 000 PLN (1 475 PLN / m2)

Budynek z 8 apartamentami pod wynajem

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Nowy Dębiec

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

                              BUDYNEK INWESTYCYJNY


Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronny duży dom trzykondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), wolnostojący o powierzchni ok. 400m 2 położony na  działce o powierzchni ok. 1100 mkw w pięknej, nadjeziornej miejscowości Nowy Dębiec. W pierwszej linii zabudowy przy jeziorze.

Budynek jest sprzedawany jako inwestycja. Jesteśmy w trakcie realizowania papierów i projektów na utworzenie w nim 8 mieszkań/apartamentów ok. 30-35 mkw składających się z salonu z aneksem kuchenny, sypialni i łazienki, które będzie można albo odsprzedać z zyskiem lub podnajmować.


Stan techniczny murów i dachu bez zastrzeżeń - budynek został sprawdzany przez fachowców i te elementy są solidne i nie wymagają żadnego wkładu finansowe.


Środek budynku jak i elewacja wymagają remontu i utworzenia lokali mieszkalnych, o których mowa wyżej. Na pozostałej części działki istnieje możliwość dobudowania kolejnych lokali mieszkalnych/apartamentów. Dla całego piętra budynku rozpościera się balkon.

Od naszej działki idzie droga, którą dojdziemy bezpośrednio do deptaka prowadzącego na główną plaże, na którą idzie się ok. 3 minuty od budynku, dzięki temu wczasowicze będą mieć zapewnioną ciszę i intymność w odpoczynku.


Z budynku roztacza się widok na samo jezioro i drzewa wokół niego. Droga do naszej działki jest z dwóch stron i miejsca na działce jest wystarczająco aby zagospodarować tam parking dla właścicieli/klientów.

Budynek zaopatrzony we wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Podana cena jest ceną brutto.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY BUDYNKU JAKO DWA ODDZIELNE LOKALE.
Podział na parter i piętro. Każda z kondygnacji ma wtedy ok. 100 mkw i istnieje możliwość zaaranżowania na niej 3 lokali mieszkalnych. Cena jednego piętra wtedy ok. 280 000 BRUTTO.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.
Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Wojciech Prałat
Nieprawidłowy adres E-mail