powiat trzebnicki - Trzebnica Pow. całkowita: 58,50 m2 Liczba pokoi: 2 Rok zakończenia budowy: 1985 Cena: 245000 zł Symbol: 402977
Piętro/Liczba pięter
1 / 2

Wypełnij i wyślij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie


Na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy o powierzchni 58,5 m2 zlokalizowane w Trzebnicy przy ulicy Chrobrego. Składa się one z 2 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, a także piwnicy o powierzchni 12 m2.

Obecne ogrzewanie jest elektryczne, jednak do mieszkania doprowadzony jest gaz. Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa z możliwością parkowania pojazdów przy posesji.
Cena nieruchomości w obecnym stanie wynosi 245.000 zł. Z kolei w cenie 298.000 zł możliwość przeprowadzenia generalnego remontu z możliwością wykończenia pod przyszłego właściciela.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości dostępnej wyłącznie w naszym biurze prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą.

Opiekun oferty:
Kacper Kwiatkowski
Doradca ds. nieruchomości
Park Home Leszno
tel. 791 338 078
kacper.kwiatkowski@parkhome.com.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

KALKULATOR KREDYTOWY

 

Podobne oferty nieruchomości